Proč spolupracovat s BBT Reality

 

Kvalitní služby a komplexní realitně - právní servis, to je základní předpoklad úspěšného a rychlého prodeje vaší nemovitosti.

Vždy je naší snahou prodat vaši nemovitost nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu.

Inzerujeme vaši nemovitost na nejznámějších a nejnavštěvovanějších realitních serverech a tím zvyšujeme počet možností, kde mohou aktivní kupci hledající právě tu vaši nemovitost objevit.

Řídíme se etickým kodexem a všeobecnými obchodními podmínkami.

Pečlivě se staráme o vaše finanční prostředky, výhradně je ukládáme na speciální účet advokátních úschov v bance.

Důvěra jistota a bezpečí našich klientů je pro nás prioritou. Veškeré obchodní transakce jsou podloženy smlouvami.  Smlouvy s garancí pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář Bartončík&Bartončík . 

Vážení klienti,

Realitní kancelář BBT reality nabízí klientům komplexní realitně - právní servis, který zajišťuje ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Bartončík&Bartončík a opírá se o její více než 15ti letou zkušenost v této oblasti.

Realitní kancelář BBT reality edituje databázi nabízených nemovitostí, zajišťuje propagaci vaší nemovitosti na více realitních internetových serverech, současně nabízí konzultace a poradenství, navrhne optimální způsob financování vaší nemovitosti, zajistí vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, znalecký posudek, advokátní úschovu kupní ceny a další služby spojené s realitním servisem.

Cílem BBT reality je být profesionálním partnerem našim klientům, nabídnout individuální služby s vysokým standardem zacíleným na ošetření rizika a zajistit jim bezproblémové nabytí, prodej či pronájem nemovitostí se 100% právní zárukou. Vše při dodržení přísného morálně etického kodexu.


Přejete si zasílat novinky?Slovo ředitelky
Marie Tomanová
Mgr. Marie TOMANOVÁ

BBT reality
Koliště 55
602 00 Brno
Česká republika

reditelka@bbtreality.cz