Proč spolupracovat výhradně s BBT Reality

 

Proč zvolit výhradní smlouvu s BBT reality?

Protože zajistíme komplexní, realitně - právní servis, dosáhneme nejvyšší možné prodejní ceny a zkrátíme dobu prodeje nemovitosti 

Smlouvu uzavíráme na dobu 3 – 6 měsíců. To je doba, po kterou vás budeme zastupovat při prodeji nemovitosti.  Touto smlouvou nám dáváte prostor pro maximální a efektivní propagaci vaší nemovitosti a získání kupce v relativně krátkém čase. 

Na základě výhradní smlouvy vás zastupuje pouze jedna realitní kancelář a ta se stará o celý průběh obchodu.
Smluvně je ošetřen i způsob odměny realitní kanceláře a další rozsah poskytovaných služeb v případě, že si v průběhu této smluvní doby, kupujícího naleznete sami.

Výhradní smlouva přináší tyto výhody:

Komunikace pouze s osobním makléřem - přináší výhodu v komunikaci a šetří náklady

Důvěryhodnost nabídky vaší nemovitosti - nabídka má konkrétní hodnotu bez rizika spekulantů a podvodníků

Maximální nasazení osobního makléře – pravidelně vás informuje o stavu nabídky a věnuje maximální úsilí směřující k prodeji vaší nemovitosti.

Chrání zájmy a důvěrná data klienta – neobtěžují vás neustálé telefonáty jiných realitních kanceláří a spekulantů

Nepřipouští bezdůvodné snižování ceny – například pod záminkou smyšleného potenciálního kupce

Rychlejší prodej vaší nemovitosti – makléř nepracuje s obavou, že jeho činnost bude znehodnocena 

Vážení klienti,

Realitní kancelář BBT reality nabízí klientům komplexní realitně - právní servis, který zajišťuje ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Bartončík&Bartončík a opírá se o její více než 15ti letou zkušenost v této oblasti.

Realitní kancelář BBT reality edituje databázi nabízených nemovitostí, zajišťuje propagaci vaší nemovitosti na více realitních internetových serverech, současně nabízí konzultace a poradenství, navrhne optimální způsob financování vaší nemovitosti, zajistí vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, znalecký posudek, advokátní úschovu kupní ceny a další služby spojené s realitním servisem.

Cílem BBT reality je být profesionálním partnerem našim klientům, nabídnout individuální služby s vysokým standardem zacíleným na ošetření rizika a zajistit jim bezproblémové nabytí, prodej či pronájem nemovitostí se 100% právní zárukou. Vše při dodržení přísného morálně etického kodexu.


Přejete si zasílat novinky?Slovo ředitelky
Marie Tomanová
Mgr. Marie TOMANOVÁ

BBT reality
Koliště 55
602 00 Brno
Česká republika

reditelka@bbtreality.cz